pracownia


Oferujemy Państwu kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych, obejmującą m.in.: analizy przedprojektowe, studia programowo przestrzenne, projekty koncepcyjne , pełnobranżowe projekty architektoniczno – budowlane i wykonawcze ,uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę oraz nadzór autorski.
Każdorazowo, zakres prac dostosowujemy do wielkości i rodzaju inwestycji ,oczekiwań inwestora oraz warunków zlecenia . Sprawujemy opiekę formalno-prawną, na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Przeważającym zakresem działalności pracowni jest architektura mieszkaniowa  jednorodzinna, wielorodzinna oraz projekty wnętrz.

W ogromnej ilości otaczających nas imitacji przestrzeni , próbujemy być wrażliwi i wierni podstawowym zasadom tworzenia architektury, opierającym się m.in. o zachowanie proporcji, rytmu, przejrzystości i konsekwencji projektowania, co odzwierciedlają wykonane przez nas projekty. Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzialnej i sprawnie działającej pracowni , zapraszamy do skorzystania z naszych usług .

architekt Bogdan Jarocki

W roku 2001 obroniłem dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej , który został uhonorowany nagrodą Prezydenta Miasta Białegostoku. W latach 2000 – 2005 pracowałem w uznanych biurach projektowych oraz z powodzeniem startowałem w krajowych i regionalnych konkursach architektonicznych. W roku 2006 zdobyłem uprawnienia zawodowe do projektowania bez ograniczeń na terenie RP i założyłem autorską pracownię architektury.

 

Image